Pawbol puszki

Wysokiej klasy puszka hermetyczna bez dławików, która wyposażona jest w liczne podstawki we wnętrzu. Dzięki temu znacznie ułatwia montaż osprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Wyposażona we wkręty wykonane z tworzywa sztucznego, które sprawiają, że zewnętrzna część puszki jest w stu procentach odporna na korozje. Dzięki temu bez żadnych obaw można puszkę zamontować również w tym miejscu, które narażone jest na działanie wilgoci. Za sprawą uszczelnienia między pokrywą a podstawą puszka charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony IP 65. Puszka jest wysoce odporna zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i chemiczne. Została wykonana tak, aby bez problemu sprawdziła się w każdej sytuacji. Puszka dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co dodatkowo przemawia za jej zakupem.

Jeśli szukasz hermetycznej puszki, która sprawi, że montaż osprzętu elektrycznego i elektronicznego stanie się zdecydowanie prostszy, możesz zakończyć swoje poszukiwania. Pawbol puszki z naszego sklepu elektryczny.pl w pełni spełnią Twoje oczekiwania.